Szkolenie “Event Storming Praktycznie” [PL]

CO CZEKA NA CIEBIE

Spersonalizowane szkolenie dopasowane do Twojego biznesu - przed szkoleniem skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o Twoich potrzebach.

Przykłady, przykłady, przykłady - często podane w formie ciekawych anegdot, łatwych do zapamiętania. Zgodnie z zasadą, że najlepiej uczymy się przez praktykę, nasze szkolenie prowadzone jest w formie warsztatu.

Zadbamy o różnorodność bodźców, aby przyswajanie wiedzy było przyjemniejsze i efektywniejsze. Szkolenie jest prowadzone przez doświadczonych programistów, którzy wierzą, że można wytwarzać oprogramowanie lepiej, gdy współpracuje się z biznesem.

O NAS

Tomasz Maciejewski

Programista, współzałożyciel Rational Techs

Entuzjasta Domain Driven Design, na co dzień aplikuje jego wzorce w sposób rozsądny i selektywny. Bardzo lubi zadawać dużo pytań. Fan modularyzacji i poprawnego operowania na abstrakcjach. Uwielbia rozwiązywać problemy systemów rozproszonych, chociaż wciąż uważa, że to bardzo trudne. Uważa, że czysty kod jest piękny, ale działający jeszcze bardziej. Od kilku lat mocno rozwijający się w dziedzinie Product Development - techniki Event Stormingu używa przy wielu okazjach, m.in. na spotkaniach przedsprzedażowych, w przedprojektowej analizie wymagań czy analizie zadań w trakcie sprintu.

Gracjan Górecki

Programista na codzień frontend developer, po godzinach pisze w Rust, współzałożyciel Rational Techs

Wierzy w motto, że "działające jest lepsze niż perfekcyjne". Docenia piękno prostych rozwiązań, które często okazują się najlepsze. Uwielbia wyzwania, dlatego z wielkim zaangażowaniem pochłania tematy od programowania niskopoziomowego po tematy z pogranicza finansów i przedsiębiorczości. Prelegent i wykładowca. Ekspert w Event Stormingu zdalnym. Co druga jego myśl to pomysł na nowy biznes.

AGENDA

 1. Wprowadzenie do problemu
 2. Mapa domeny - jak poprawnie operować na kontekstach
 3. (Nie)kompletne kompendium porażki, czyli co może pójść nie tak
 4. Definicja celu jako podstawy sukcesu
 5. Zdarzenia - jak kreować i eliminować pomysły
 6. Aktorzy - użytkownik w centrum uwagi
 7. Komendy - kamera, akcja!
 8. Jak uwzględnić wymagania niefunkcjonalne
 9. Ukryta wartość biznesowa
 10. Przegląd narzędzi wspomagających
 11. Podsumowanie techniki

Lokalizacja

W siedzibie klienta lub w sali szkoleniowej zorganizowanej przez Rational Techs.

CENA

Cena obejmuje 8h szkolenia 749 zł netto + 23% VAT (za osobę)

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ